• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
 • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
 • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
 • 16 lat USG 3D w Krakowie
 • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

Akredytacja PTU  Jesteśmy pierwszą w Polsce placówką akredytowaną przez najważniejszą organizację szerzącą wiedzę na temat ultrasonografii w medycynie. Akredytacja Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego przyznana ULTRAMEDICA świadczy o najwyższym stopniu profesjonalizmu i jest gwarancją, że pracujący u nas lekarze dysponują pełnymi kompetencjami, certyfikatami oraz najbardziej aktualną wiedzą z zakresu wykonywanych przez siebie badań.

  Czym jest Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne?
  Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne powstało w 1990 roku i obecnie zrzesza 1206 członków, którzy reprezentują przeszło 20 specjalności medycznych.

  Podstawową, statutową działalnością PTU jest rozwijanie i propagowanie diagnostycznych zastosować ultradźwięków, inspirowanie członków do twórczej pracy naukowej, stałego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji z zakresu ultrasonografii, wykorzystywanie nowych zdobyczy nauki w praktyce, czuwanie nad prawidłowością stosowania metod ultrasonograficznych w diagnostyce i terapii.

  Jakie są warunki uzyskania Akredytacji PTU dla Pracowni USG?
  • posiadanie aktualnego Certyfikatu PTU przez osoby pracujące w pracowni/gabinecie
  • zaświadczenie służb sanitarnych stwierdzające, że pracownia/gabinet odpowiada stosownym przepisom sanitarnym
  • posiadanie aparatu ultrasonograficznego o odpowiednich parametrach użytkowych i technicznych


  Co akredytacja PTU oznacza dla nszych pacjentów?
  Dla pacjentów naszej placówki USG certyfikat PTU oznacza pewność rzetelności diagnozy, popartą wysokimi kwalifikacjami personelu medycznego, gwarancję badania wykonanego na zaawansowanym technologicznie, najlepiej wyposażonym sprzęcie.

  Nasi pacjenci mogą nam zaufać – zostało to potwierdzone przez ekspertów w dziedzinie ultrasonografii w Polsce.
  Poleć
  bliskim
  ×
  ×
  ×
  ×
  ×
  Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
  Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
  Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.